Základní super sebevědomá angličtina pro pracovní prostředí

Rozmluvte se po delší pauze.

Překlopte svou službu pro zahraniční klientelu.

Přestaňte se ostýchat před ostatními nebo se zbytečně bát chyb.

Získejte sebevědomí.

Zkuste si prezentovat nanečisto, doladíme angličtinu i samotnou prezentaci.

Připravte sebe nebo tým na mezinárodní konferenci nebo veletrh.

S čím vám můžu pomoct?

01

Pro týmy zákaznické podpory

Sebevědomá angličtina je základem sebevědomého a profesionálního servisu. Společně naučíme váš tým telefonovat a neschovávat se za emaily

02

Pro jednotlivce

Pro ty, kteří angličtinu nějakou dobu nepoužívali a chtějí se rozmluvit. Pro věčné perfekcionalisty, kteří budou mluvit, až když budou mít "perfektní" angličtinu. 

03

Pro malé a střední firmy ve službách

Chcete svou službu nabídnout úspěšně i zahraniční klientele, ale příprava celé zákaznické cesty v AJ vám připadá jako nadlidský úkol? Pomůžu vám práci naporcovat, provedu vás procesem, texty spolu přeložíme nebo překlady zkontroluju.

04

Příprava na konference, veletrhy, zákaznické návštěvy

Pokud vyrážíte na mezinárodní veletrh (možná i po několikaleté pauze nebo dokonce poprvé), je nutné umět představit nejen sebe, ale i firmu nebo produkty, které na veletrhu reprezentujete.

05

Pro nováčky v business prostředí

Mluvíte slušně anglicky, ale jste nováčci v korporátním, podnikatelském nebo prostě pracovním prostředí? Pár hodin a budete na úrovni, kterou si teď možná ani sami nedokážete představit. 

Jak spolupráce vypadá?

Online i osobně 

Zoom, Google Meet nebo Teams. Skupiny do 4 lidí nebo individuální setkání. Počet do 4 umožní každému zazářit a zároveň už nacvičujeme mluvení před ostatními. Pro firemní prostředí nabízím i offline kurzy, jednodenní intenzivní setkání nebo rovnou rozvojové kurzy v angličtině. 

Poslední dílek

Ztratit člověka, který má dar empatie a profesionality pro zákaznický servis jen proto, že třeba delší dobu angličtinu nepoužíval by byla škoda. Empatii a pro-zákaznický drive člověka nedoučíte snadno, angličtinu ano.

Příprava veškerých materiálů

Informační letáky, ubytovací řád, emaily, sms, prozentace na portálech. Provedu vás překlopením veškeré prozentace do AJ, pomůžu s překlady nebo je zkontroluji. A naučim váš tým reagovat jako profíci.

Anglicky v bezpečném prostředí

Bezpečné prostředí, ale ne vodění za ručičku. Chcete-li se posunout, je třeba se do toho pustit. Ale určitě se nemusíte bát, empatie je součástí mého DNA. 

Na míru 

Máte specifické zadání, vlastní strachy a obavy nebo netradiční odvětví? Zarezervujte si se mnou schůzku zdarma a dopředu se domluvíme a sladíme svá očekávání.

Relevantní témata

Moje vysněná dovolená, tradiční české Vánoce ani jak se neztratit po cestě do lékárny řešit nebudeme. Objednávky, logistiku, krizovou komunikaci ano. 

Produkty a ceny

Angličtina: individuální konzultace

Určeno pro ty, kteří chtějí pracovat stylem 1-1. Ideální pro přípravu na mezinárodní konferenci, veleth, prezentace v angličtině, ale i jako způsob, jak posunout svoji pracovní angličtinu. Začněte si angličtinu užívat.

Cena 1 konzultace je 1500 Kč, balíček 3 konzultací 360 Kč, od 5 hodiny více potom 1000 Kč/60´. 

Angličtina: skupinové kurzy

Určeno týmům, kteří komunikují s externími i interními partnery v AJ. Může se jednat o týmy zákaznického servisu v B2B prostředí, ale i obchodního oddělení či nákupu. Může jít ale také o zaměstnance pensionů, hotelů, kosmetických a jiných wellness center nebo restaurací, kteří jsou v těsném kontaktu se zahraniční klientelou. 

Cena závisí na počtu hodin a velikosti skupiny. Jako příklad uvádím 4 hodiny pro 4 účastníky: 9600,- . Pro více informací mě, prosím, kontaktujte.

Angličtina pro váš business

Poskytujte skvělé služby i cizincům. Máte-li dobře a srozumitelně zpracované materiály, zvládnete profi službu i bez perfektní angličtiny. Máte pension, kosmetické studio, kavárnu nebo poskytujete jiný typ služby a chystáte se spolupracovat se zahraniční klientelou? Pomůžu vám celý business překlopit do angličtiny, dáme dohromady veškeré písmené materiály, texty na web a poskytnu vašemu personálu základní soubor frází pro jejich každodenní práci.

Cena se dá určit až po první konzultaci. Cena této služby pro malý rodinný pension s personálem do 5 osob začíná na 17 800,-. Pro více informací mě, prosím, kontaktujte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Proč já?

Jsem Jana Streichsbierová a mou vášní je zákaznický servis.

Celý život jsem se snažila skvěle reprezentovat firmy a společnosti tím, že jsem se starala o jejich zákazníky. Mám ověřeno, že správné nastavení mysli  a procesů může byznys v jakémholiv oboru eskalovat o několiv stupňů výš. 

Zároveň jsem se pracovně ocitla skoro na dvě dekády mimo české prostředí a na vlastní kůži zažila servis v jiných zemích. Přátelský, i když někdy značně rozevlátý španělský, velmi korektní a moderní v Nizozemí a efektivní a lidský v Belgii. 

Miluju práci s lidmi, kterým záleží na spokojených zákaznících stejně jako na jejich profitu. S dobře nastavenými zákaznickými procesy lze totiž mít úspěšně obojí. 

Potřebujete ještě víc informací? 

Kontakt

+420 ‭777 263 857
info@customo.eu

Blog

Případová studie Tank&Café Halámky

Případová studie Tank&Café Halámky

Obrátila se na mě jednatelka soukromé čerpací stanice Tank&Café v Halámkách. Ráda by aktivně čelila snižování počtu návštěvníků, hlavně tím, že vyladí služby čerpací stanice na maximum.

AŽ NA VĚKY... aneb o vztazích a partnerství

AŽ NA VĚKY... aneb o vztazích a partnerství

Vztahy jsou pevným základem našeho společenského života a kvalitní vztahy předurčují naše osobní štěstí. Proto o ně usilujeme. O vztahy romantické, přátelské nebo obchodní. Čím zdravější a lepší jsou, tím víc jsme připraveni do nich investovat. Čas, energii, peníze.

Když zákaznický servis nemá šanci

Když zákaznický servis nemá šanci

Co není zdravé uvnitř, nemůže zářit směrem ven. Ani sebelepší zákaznický servis nezachrání zoufale špatný produkt.