Jak na super spokojené zákazníky ve službách

Vyřešte největší výzvy zákaznické péče a vybudujte si stabilní zákaznickou základnu.

Vystupte z průměru a zajistěte si úspěch v jakékoliv době. 

Online reference

Čísla hovoří jasně. Až 92% lidí si hledá online reference, než u vás poprvé nakoupí a jsou ochotni utratit až o 31% víc peněz, pokud jsou vaše recenze pozitivní. A 59% všech referencí se týkají vašeho zákaznického servisu. 

Zvyšte svůj profit

Představte si, že nevíte, kam skočit, protože vaše skvělá pověst přitahuje záplavu nových zákazníků. Máte termíny vyprodané týdny nebo měsíce dopředu a můžete se pustit do další výzvy. Můžete rozšířit tým, služby nebo otevřít další pobočku. A zvýšit ceny. 

Zařaďte se mezi nejlepší

Spokojený zákazník už často nestačí, takové služby umí poskytnout i vaše konkurence. Jděte o krok dál. Nadšený zákazník vás automaticky "prodá" dál a přitáhne vám nové klienty. 

Dovolte si zvýšení cen

Zdražování je jako lavina a nemine nikoho. Vaši zákazníci budou ochotni u vás dál utrácet, ale pouze za předpokladu opravdu skvělých služeb. Nakonec u 70% klientů je servis a celkový zážitek důležitější než cena.  

Udržte si vysoký standard i s příchodem nových zaměstnanců

Vlastníte byznys a máte tým lidí? Zajistěte, aby byly služby přesně takové (nebo dokonce lepší), jako když je poskytujete vy sami. Ujistěte se, že standard zůstane, i když zrovna nejste v práci. Předejděte jakýmkoli poklesům v kvalitě a zajistěte, že vaši zákazníci budou nadále oceňovat úroveň služeb, kterou jim poskytujete. Buďte příkladem a vytvořte prostředí, ve kterém vaši zaměstnanci sdílejí vaši vášeň a závazek k vysokým standardům. A Customo vám pomůže se sepsáním zákaldních procesů, aby předávání těchto hodnot nově příchozím bylo co nejjednodušší. 

Prodávejte víc svým stávajícím klientům

Nebuďte jen obchodníci, ale skutečně pomáhejte svým klientům, buďte jejich partnery a přinášejte vysokou hodnotu svých služeb. Při prodávání extra služeb, nabízení členství nebo následné péče jako zákazníci přísně rozlišujeme mezi tlakem na zisk a mezi opravdovým zájmem nám pomoct. S tímto přístupem získáte loajalitu svých stávajících klientů a jejich ochotu vám důvěřovat a investovat do vašich nabídek.

S čím vám můžu pomoct?

Poznejte lépe své zákazníky, zajistěte si jejich lajalitu a kontinuálně zlepšujte zákaznickou zkušenost s vaší firmou. 

  • Vzájemně se poznáme
  • Nastavíme spolupráci
  • Optimalizujeme vaše procesy
  • Změříme výsledky

01

Konzultace 

Samostatně k řešení konkrétního problému nebo v rámci komplexnější spolupráce. Čas konzultace si můžete zarezervovat dopředu. 

02

Audit zákaznické péče

Na začátku je dotazník, který vyplníte a poté spolu probereme kde stojíte právě teď, kam potřebujete dojít a jak zvládnout celý proces. Každá cesta má začátek a cíl, díky auditu si vytvoříte mapu, abyste se po této cestě neztratili. 

03

Angličtina pro váš business

Chcete svou službu nabídnout úspěšně i zahraniční klientele, ale příprava celé zákaznické cesty v AJ vám připadá jako nadlidský úkol? Pomůžu vám práci naporcovat, provedu vás procesem, texty spolu přeložíme nebo překlady zkontroluju.

04

Školení personálu

Personál, co vás skvěle reprezentuje, poskytuje nejlepší zákaznický servis, pomáhá k šíření dobré pověsti o vaší značce a navíc zvládá dobře méně příjemné momenty práce s lidmi.Nepodceňujte, koho pustíte do svého podnikatelského snu. 

05

Balíček kompletního nastavení vaší zákaznické péče

Začínáme schůzkou zdarma, kde si sladíme základní informace. Následuje konzultace, plánování s majitelem a společné hledání priorit pro školení personálu. Po celou dobu setkávání řešíme stávající procesy, a ty na míru upravujeme cílové skupině a typu byznysu. S odstupem času je na ředě hodnotící sezení a poslední drobné úpravy. Výstup z této spolupráce (soubor, který je součástí balíčku) vám bude dlouhodobě sloužit jako kompas pro udržení vysoké úrovně služeb. 

Proč se to rozhodně vyplatí?

Naplněná kapacita

Jaký by byl váš příjem v 100% naplněné kapacitě? Kdybyste si mohli sami určit dny volna, protože máte jistotu, že zbytek termínů bude slušně obsazen? Nikdo z nás nemá rád změny a nejmíň spokojený zákazník. Proto se bude vracet a přinášet s sebou nové zákazníky. 

Opakující se věrní zákazníci

Protože když najdeme místo, kde se nám vždy dostane skvělé péče, dokáže nás v dobrém překvapit, tak proč bychom hledali další?  

Nižší náklady na reklamu

Shnánění nových zákazníků se přeceňuje a firmy utrácejí často vysoké částky za reklamu. Starejte se o stávající zákazníky a oni vám reklamu udělají zcela ZDARMA. 

Personál, který budou klienti milovat

Všichni za firmu? Přijímání lidí do vlastního podniku je zásadní krok, jejich školení a sladění s vašimi hodnotami ještě zásadnější. Nedovolte, aby se vaše služby zhoršily jen proto, že je neděláte vy sami. Společně nastavíme priority pro vaši situaci a proškolíme celý váš tým.

Férové ceny pro obě strany

Víte, že cena nehraje zásadní roli v rozhodování o nákupu? Jsou to emoce a zkušenosti. Nabídněte skvělou hodnotu a můžete si říct cenu, která bude férové pro obě strany. 

Přímé rezervace bez zprostředkovatelů

Rezervační portály mají na trhu své místo. Máte-li ale vracejícíc se zákazníky, budou kupovat napřímo. Kolik % nyní platíte provize? 

Skvělé recence, co přitáhnou další zákazníky

Řekněte o sobě, že jste nejlepší a nikdo vám to neuvěří. Nechte nadšené zákazníky, aby to řekli o vás! Naučte se pracovat s referencemi. 

Základní produkty a ceny

Konzultace

Určeno pro ty, kteří potřebují zkonzultovat nějaké téma, potřebují adresovat přesný problém nebo se o něčem poradit.

Cena 1 konzultace je 1500 Kč , balíček 3 konzultací 3600 Kč.

Cesta zákazníka

Ideálně strávených 90 minut pro majitele malých a středních firem ve službách. Projdeme si vaši základní cestu zákazníka a zjistíme současný stav. Na základě těchto poznatků dáme dohromady přehledný akční plán, podle kterého si sami můžete ladit své služby. 


Školení personálu

Rozšiřujete-li řady svých zaměstnanců nebo už máte stabilní tým, nemělo by se vám stát, že se k zákazníkům nechovají dle vašich představ. Kontroly, pokuty ani zvyšování hlasu nepomáhají. Pojďme společně najít největší výzvy a proškolit váš personál na dovednosti komunikace se zákazníkem, které přesně odpovídají vaší situaci a odvětví. 

Zákaznická zkušenost a zákaznická péče

Provedeme důkladný audit a stanovíme cíle naší spolupráce. Potom prejdeme podrobně cestu vašeho zákazníka a jednotlivé části zrevidujeme, otestujeme a upravíme vaší cílové skupině. Dáme si záležet na procesech zákaznické péče a vytvoříme podrobný akční plán, který s odstupem času zhodnotíme. 

Zákaznická zkušenost a zákaznická péče + školení personálu

Produkt zákaznická zkušenost a péče + školení personálu na míru.

Zákaznická zkušenost a zákaznická péče + školení personálu + AJ pro váš business

Komplexní péče a nastavení strategie, procesů, akčního plánu a zhodnocení. Společně překlopíme váš business do angličtiny a připravíme vás i personál na zahraniční klientelu. 

Reference

„Ráda bych se podělila o svou zkušenost s Janou Streichsbierovou, která mi jako asistentce ředitelky Elišky (Breberky.cz) velmi pomohla s timemanagementem. Spolupráce s ní byla velmi příjemná a efektivní.

Do programu jsme šli s konkrétním cílem - zlepšit můj timemanagement a efektivitu práce. Jana mi nabídla velmi praktické rady a techniky, jak si lépe plánovat a organizovat svůj pracovní den. Velmi mi pomohlo i to, že jsme společně prošly mé pracovní úkoly a udělaly jsme si přehled o tom, co je pro mě nejdůležitější. Naplánovaly jsme si odpolední bloky, které dodržuji a to mi opravdu pomáhá. 

Po absolvování kurzu jsem si všimla velkého rozdílu v tom, jak efektivně dokážu pracovat. Už se mi nestává, že se ztrácím v různých úkolech a nedokážu si prioritizovat. Jsem si jistá, že tyto nové dovednosti mi pomohou nejen v práci, ale i v soukromí.

Zuzana Eliášová, asistentka a koordinátorka Breberky.cz

„Chci doporučit Customo kurzy na míru, které jsem absolvovala spolu s mou asistentkou Zuzkou pro zlepšení našeho time managementu. Během pouhých 4 sezení jsme viděli ohromný rozdíl v tom, jak úspěšně dokážeme organizovat svůj pracovní den.

Komunikace s paní Janou Streichsbierovou byla vynikající a velmi profesionální. Po pochopení našich konkrétních potřeb byl náš kurz plánován tak, aby nám co nejlépe vyhovoval. Zuzka i já jsme se naučily nové nástroje a techniky, které nám pomohly lépe plánovat a organizovat naše pracovní úkoly. Díky tomu jsme byly schopny správně rozdělit svůj čas a prioritizovat úkoly.

Jsme opravdu vděčné za tuto zkušenost a rády bychom Customo vřele doporučily každému, kdo hledá pomoc s time managementem a organizací práce. Jejich služby jsou skvěle přizpůsobené individuálním potřebám a Janin přístup byl velmi profesionální a vstřícný. ”

Eliška Dobiášová Turková,
majitelka Breberky.cz

Proč já?

Jsem Jana Streichsbierová a mou vášní je zákaznický servis.

Celý život jsem se snažila skvěle reprezentovat firmy a společnosti tím, že jsem se starala o jejich zákazníky. Mám ověřeno, že správné nastavení mysli  a procesů může byznys v jakémholiv oboru eskalovat o několiv stupňů výš. 

Zároveň jsem se pracovně ocitla skoro na dvě dekády mimo české prostředí a na vlastní kůži zažila servis v jiných zemích. Přátelský, i když někdy značně rozevlátý španělský, velmi korektní a moderní v Nizozemí a efektivní a lidský v Belgii. 

Miluju práci s lidmi, kterým záleží na spokojených zákaznících stejně jako na jejich profitu. S dobře nastavenými zákaznickými procesy lze totiž mít úspěšně obojí. 

Potřebujete více informací? 

Kontakt

+420 ‭777 263 857
info@customo.eu

Kontakt

Nechte nám na sebe kontakt a pošlete svůj dotaz. Ozvu se vám co nejdříve zpět. 

Že nechcete nic psát?


Klidně volejte:  +420 ‭777 263 857‬
Nebo si rezervujte půlhodinku a dotaz probereme osobně. 

Blog

TREFA.... jsou prodejny v Jihočeském kraji

TREFA.... jsou prodejny v Jihočeském kraji

V rámci spolupráce s Jednotou České Budějovice tentokrát došlo na mystery shopping několika prodejen Trefa a následné školení jejich vedoucích. Tentokrát šlo o docela jinou práci, a to vzhledem k velikosti, umístění a zaměření těchto prodejen.

Zákaznická zkušenost & mystery shopping & Terno

Zákaznická zkušenost & mystery shopping & Terno

Jednota České Budějovice provozuje 32 prodejen Trefa v jihočeském kraji a 7 supermarketů Terno po celé České republice. Jako každý rok, i na 2024 bylo plánované školení pro vedoucí supermarketů a prodejen,a pro to letošní jsem byla, k mé obrovské radosti oslovena já s projektem Customo.

Náročná komunikace v angličtině (nejen)  pro týmy zákaznické podpory

Náročná komunikace v angličtině (nejen) pro týmy zákaznické podpory

S týmy zákaznické podpory, projektů a nákupu firmy Schwan Cosmetics jsem nepracovala poprvé. Když jsme jednali o další spolupráci, vzali jsme si k ruce i zpětné vazby studentů, ze kterých vyplynulo, že by se jim líbilo rozšířit původní část věnované komunikaci v cizích jazycích a věnovat se jí z hlediska mluveného jazyka a telefonování.