Jsem Jana Streichsbierová
a pomáhám zlepšovat vaši zákaznickou podporu.

Pomáhám zlepšovat
vaši zákaznickou podporu.

I zákaznická podpora
potřebuje mít podporu!

Spokojená podpora = spokojený zákazník = stabilnější obchodní vztahy

Co třeba týmový intenzivní kurz s přesahem do mnoha oblastí? Něco spojeného s efektivním e-learningem, takže se naučíte další věci s odstupem a novými vhledy?
Nastartujte svůj tým podpory a slaďte firmu se zákazníky!
 

Poznejte „best practice” ze zahraničí

Známe práci a potřeby týmů podpory. Známe ji z vlastní, tvrdě nabyté zkušenosti ze zahraničí a to na všech pozicích v týmu. Pomůžeme vám vybrat ty správné nástroje právě pro vaše odvětví a zákazníky. Víme z praxe, co chtějí zákazníci navíc a pomůžeme vám dávát jim to s lehkostí a elegancí.
Ale nebojte se, mluvit budeme česky!

Vytěžte pro sebe
za krátký čas maximum

Vy jste profesionálové a my neučíme suchou teorii. Jsme konkrétní, výsledek uvidíte hned další den v práci. Dáme vám prostý návod jak najít rovnováhu i s přeplněným inboxem, jak snížit svůj stres a jak se efektivně zastupovat s kolegy.

Vytěžte pro sebe
za krátký čas maximum.

Vy jste profesionálové a my neučíme suchou teorii. Jsme konkrétní, výsledek uvidíte hned další den v práci. Dáme vám prostý návod jak najít rovnováhu i s přeplněným inboxem, jak snížit svůj stres a jak se efektivně zastupovat s kolegy.

Zbavte se fluktuace a nastartujte tým,
který se zlepšuje sám

Ten umí to a ten zas tohle... znáte? Máme návod na samozlepšující se týmy. Ukážeme vám, jak tento proces nastartovat i uřídit. 
Přirozená vzájemná podpora buduje v týmu atmosféru, ze které se neodchází.

Spokojený teamlead existuje

Stav nemusí být perfektní, ale měl by se zlepšovat. Pozice teamlead a její nástrahy známe. Neslibujeme vám duhu a jednorožce, ale pár úsměvů a pořádnou hromadu zlepšováků a nápadů přinést umíme. I to kafe zvládneme.

Spokojený teamlead existuje

Stav nemusí být perfektní, ale měl by se zlepšovat. Pozice teamlead a její nástrahy známe. Neslibujeme vám duhu a jednorožce, ale pár úsměvů a pořádnou hromadu zlepšováků a nápadů přinést umíme. I to kafe zvládneme.

Věděli jste, že...?

Tady je pár důvodů, proč se firmě vyplatí investovat do excelentní podpory zákazníků:

Více než
80% zákazníků

raději přestane nakupovat tam, kde měli problém se službami a s podporou

Rychlé
řešení

problému zákazníka je nejvýše hodnocená vlastnost zákaznické podpory

Zákaznická podpora

je ve firmě nejčastějším kandidátem na syndrom vyhoření

Zákazník až
2x více 

sdílí s okolím svou špatnou zkušenost s danou firmou, nežli tu dobrou

Je potřeba
až 12

dobrých zkušeností s danou entitou, aby pro zákazníka vyvážily jednu špatnou.

10% zvýšení návratu

stávajících zákazníků se rovná zhruba 30% zvýšení hodnoty celé společnosti

6 z 10 zákazníků

uklidní jakákoliv zpětná vazba, tedy již pouhá informace o tom, v jakém stavu se daný problém nachází

V poměru
59 : 38 : 3

se dělí zákazníci na ty, kteří chtějí digitální neosobní kanál vs. ty, co chtějí nejdříve mluvit s člověkem. Pouze 3% je to jedno

Jak to probíhá?

Potřebujeme vědět, co vás trápí a co hledáte.

01

Očekávání & analýza

Nejdříve vyladíme vzájemná očekávání. Přece jen je ve hře mnoho neznámých. Od vámi preferovaného zaměření kurzu. přes počty účastníků a oddělení, která se zúčastní, až po datum konání kurzů

02

Stav & nabídka

V druhém kole se doptáme na konkrétní situaci přímo ve vaší firmě, nastavíme si jasné cíle a dostanete vaši nabídku na míru. Jakmile vše sedí, jde se na to.

03

Realizace & follow up

Kurz probíhá offline. Ano, v jedné místnosti a fyzicky přítomni. Během kurzu lektor průběžně komunikuje poznatky s managementem. Upraví se tak jemné zacílení dle konkrétních potřeb týmu. V závěru kurzu hodnotí sami účastníci míru uvedení poznatků do praxe a přínos.

* Ano máte pravdu, můžeme toho tady vyprávět mnohem více, ale lepší bude si přečíst krátkou případovou studii o tom, jak vypadá změna doopravdy a co o ní prohlásili naši absolventi i jejich vedení.

Na co se těšit?

15 kritických témat podpory

Která projdete za polovinu času kurzu a ve zbytku nás čeká tato témata proměnit v naprosto známou rutinu a začít řešit opravdová kouzla!

Přes 900 minut zábavy

Tedy to pokud vás vaše práce baví. Tolik je totiž naplánováno času v běžném kurzu s lektorem osobně. K ruce vám pak dáme další zdroje informací, které vás učitě budou zajímat a pomohou.

Multikulturní rozdíly

Řešíte i zahraniční podporu? Pak vás zaujmou informace o podpoře v angličtině, ale i část, která se zabývá kulturními rozdílnostmi, které mohou způsobit zmatek a nepříjemnosti.

20+ let zkušeností s podporou

Z míst, kde existuje nepřerušený vývoj zákaznické podpory jako je Německo, Holandsko, Španělsko, Belgie. 

Umíme spustit i anglicky

Můžete se procvičit s námi. Pokud máte angličtinu jako firemní jazyk anebo v řešíte podporu, umíme se přizpůsobit a celý kurz povedeme v AJ.

A kolik to stojí?

Orientační cena kurzu který má 16 h čisté výuky se pohybuje okolo 7.000 Kč za osobu. (10 osob na kurz je minimum)

*Nic ale není vyryto do kamene. Mnohdy řešíme požadavky na specifická rozšíření a také už jsme lektorovali velké týmy za mnohem nižší cenu v rámci množstevních slev.

Co nám to přinese?

Pro management

Dělání chyb je v každém procesu téměř nevyhnutelné. Když už ale vše běží: zákazníci mají zájem, stíhá se výroba, máme výhled do budoucna, dostatek dobrých lidí ... prostě vše jsme dotlačili téměř do cíle, pak je náhlá ztráta zákaznické důvěry velké mínus napříč celou firmou. O to víc, že není dlouho vidět.
Opravdu dobře nastavená zákaznická podpora je naprosto ideálním řešením. Identifikuje problém interně a důvěru i vztah se zákazníkem naopak posílí. 

Pro jednotlivé členy týmu

Pomůžeme vám tam, kde je třeba: v boji se stresem, se stíháním o dovolených anebo s tou nejtěžší krizovou komunikací a odbornou angličtinou.
Společně zařídíme, aby vaše firma začala chápat, jak je podpora zákazníků důležitá.

Pro vedení týmu i HR

Váš tým bude mít možnost přejít na vyšší úroveň zákaznického servisu.  V klidu přeskočte 15+ let zkušeností a potíží a začněte rovnou tam, kde jsou firmy, které zaplatily za metodu pokus/omyl velké částky.
Informace se týkají jak vedení týmu, tak i přijímání nováčků,  jejich vzdělávání či udržení si kvalitních lidí. 

Kdo nás kurzem provede?

Mgr. Jana Streichsbierová

Prošla zákaznickými centry jako řadový zaměstnanec, team lead i manažerka. Pracovala pro české i nadnárodní organizace, a to jak v českém, tak i v zahraničním prostředí. Spolupracovala se zákazníky po celém světě a komunikuje v 5 různých jazycích. Jana zná specifika různých kultur a umí vás naučit jak komunikovat dobré, horší i špatné zprávy tak, aby na konci každé objednávky stál spokojený zákazník.
Jejím dalším koučingovým projektem je Úspěšně do penze, kde si můžete o jejím životním příběhu a pracovních zkušenostech z mnoha zemí přečíst více.

Chcete si být jisti, zda je tohle přesně pro vás? 

Blog

Zákaznická zkušenost & mystery shopping & Terno

Zákaznická zkušenost & mystery shopping & Terno

Jednota České Budějovice provozuje 32 prodejen Trefa v jihočeském kraji a 7 supermarketů Terno po celé České republice. Jako každý rok, i na 2024 bylo plánované školení pro vedoucí supermarketů a prodejen,a pro to letošní jsem byla, k mé obrovské radosti oslovena já s projektem Customo.

Náročná komunikace v angličtině (nejen)  pro týmy zákaznické podpory

Náročná komunikace v angličtině (nejen) pro týmy zákaznické podpory

S týmy zákaznické podpory, projektů a nákupu firmy Schwan Cosmetics jsem nepracovala poprvé. Když jsme jednali o další spolupráci, vzali jsme si k ruce i zpětné vazby studentů, ze kterých vyplynulo, že by se jim líbilo rozšířit původní část věnované komunikaci v cizích jazycích a věnovat se jí z hlediska mluveného jazyka a telefonování.

FAQ (Často kladené dotazy)

Jak dlouhý je kurz?

Kurz je sestaven do 4 modulů po 4 hodinách, běžně celý kurz proběhne během 3 měsíců. Umíme se ale přizpůsobit konkrétním potřebám a požadavkům zadavatele.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je primárně určen pro týmy, které přímo komunikují se zákazníky v B2B prostředí, ale ani B2C prostředí (např. turismus, doprava) nám není cizí. 

Je možné rezervovat si konzultaci zdarma?

Ano! Pro dobře zacílenou pomoc je potřeba si vzájemně dobře porozumět. Konzultace zdarma je skvělá forma, jak se dozvědět víc o výzvách, které právě řešíte. Naplánujte si s lektorkou ZOOM schůzku.

Potřebuje můj tým takový kurz?

Stres, přetíženost a zvyšování nároků na zákaznický servis je běžná věc, takže ano, váš tým může z kurzu benefitovat. Pokud máte ale vysokou fluktuaci, hodně nováčků nebo se nacházíte ve fázi růstu, pak je rozvoj členů týmu naprosto zásadní. Anebo si udělejte malý test stavu zákaznické podpory níže. 

Vyžádejte si svou konzultaci zdarma.

K tomu, abychom vám mohli dát konkrétní nabídku, potřebujeme také něco málo informací od vás. Nechte nám na sebe kontakt a základní info. Ozveme se vám během chvíle zpět.

Že nechcete nic psát?
Tak nám klidně zavolejte na +420 ‭777 263 857‬
Nebo si spolu můžeme
naplánovat krátkou info schůzku na ZOOMu